Čas na serveru 02:17:55

František Gross
Postava

Id: 391708

Postava

  •  / Postava / František Gross
  •  / Postava / František Gross
  •  / Postava / František Gross

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 23 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1435x

Vyvolávací cena:

10 500