Čas na serveru 18:11:08

František Gross
Postava u okna

Id: 496201

Postava u okna

  •  / Postava u okna / František Gross

suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 42 x 30 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, publikováno v soupisu grafického díla František Gross, vyd. Galerie Moderna, str. 132, obr. 316

zobrazeno: 695x

Vyvolávací cena:

7 000