Čas na serveru 00:03:15

František Gross
Staveniště

Id: 326404

Staveniště

  •  / Staveniště / František Gross

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr 21 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1905x

Vyvolávací cena:
2 200

25 000

Příhozy: 53