Čas na serveru 10:40:02

František Gross
Stroj

Id: 46812

Stroj

  •  / Stroj / František Gross
  •  / Stroj / František Gross
  •  / Stroj / František Gross
  •  / Stroj / František Gross

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 35 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 17/100, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2922x

Vyvolávací cena:

4 600