Čas na serveru 13:27:16

František Gross
Strojek

Id: 203002

Strojek

  •  / Strojek / František Gross
  •  / Strojek / František Gross
  •  / Strojek / František Gross
  •  / Strojek / František Gross

barevná litografie/papír, rozměr tisku 39 x 25,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2888x

Vyvolávací cena:

7 510