Čas na serveru 02:37:20

František Gross
Strojek

Id: 26511

Strojek

  •  / Strojek / František Gross
  •  / Strojek / František Gross
  •  / Strojek / František Gross

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, datováno 73, vlevo dole č. 3/100, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2170x

Vyvolávací cena:

4 700