Čas na serveru 12:46:03

František Gross
Strojek

Id: 35011

Strojek

  •  / Strojek / František Gross
  •  / Strojek / František Gross
  •  / Strojek / František Gross

litografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 68/70, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 1483x

Vyvolávací cena:
500

500

11.7.2016, 22:10:00

11.7.2016 20:50 500 Kč