Čas na serveru 13:11:47

František Gross
Strojek

Id: 65210

Strojek

  •  / Strojek / František Gross
  •  / Strojek / František Gross
  •  / Strojek / František Gross

litografie/papír, velikost tisku 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, datováno 12./10. 82, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2011x

Vyvolávací cena:

2 100