Čas na serveru 13:58:21

František Gross
Strojky

Id: 193610

Strojky

  •  / Strojky / František Gross
  •  / Strojky / František Gross
  •  / Strojky / František Gross
  •  / Strojky / František Gross

litografie/papír, rozměr ve výřezu 54,5 x 41,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1064x

Vyvolávací cena:
2 800

12 500