Čas na serveru 01:29:09

František Gross
Strojky

Id: 193617

Strojky

  •  / Strojky / František Gross
  •  / Strojky / František Gross
  •  / Strojky / František Gross
  •  / Strojky / František Gross

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 59,5 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 689x

Vyvolávací cena: