Čas na serveru 11:01:02

František Gross
Strojky

Id: 193617

Strojky

  •  / Strojky / František Gross
  •  / Strojky / František Gross
  •  / Strojky / František Gross
  •  / Strojky / František Gross

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 59,5 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1583x

Vyvolávací cena: