Čas na serveru 00:21:25

František Gross
Strojky

Id: 2122

Strojky

  •  / Strojky / František Gross
  •  / Strojky / František Gross
  •  / Strojky / František Gross
  •  / Strojky / František Gross

litografie/papír, autorský tisk, rozměr ve výřezu 23 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 63, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2612x

Vyvolávací cena:
2 600

3 400