Čas na serveru 10:49:44

František Gross
Strojky

Id: 52502

Strojky

  •  / Strojky / František Gross
  •  / Strojky / František Gross
  •  / Strojky / František Gross

olej/plátno/karton, rozměr 43 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2889x

Vyvolávací cena:
18 000

80 000