Čas na serveru 12:25:55

František Gross
Strojová hora

Id: 212604

Strojová hora

  •  / Strojová hora / František Gross

barevná litografie/papír, rozměr tisku 53,7 x 38,7 cm, značeno a, datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 8/39, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v Soupisu grafického díla z roku 2009

zobrazeno: 1479x

Vyvolávací cena:

6 000