Čas na serveru 01:52:13

František Gross
Továrna

Id: 79102

Továrna

  •  / Továrna / František Gross
  •  / Továrna / František Gross
  •  / Továrna / František Gross

pastel/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 58,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

zobrazeno: 3298x

Vyvolávací cena:

9 550