Čas na serveru 14:00:46

František Gross
Variace

Id: 212603

Variace

  •  / Variace / František Gross
  •  / Variace / František Gross
  •  / Variace / František Gross
  •  / Variace / František Gross
  •  / Variace / František Gross
  •  / Variace / František Gross

barevná litografie/papír, rozměr tisku 53,2 x 34,4 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 13/35, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v Soupisu grafického díla z roku 2009

zobrazeno: 1574x

Vyvolávací cena:

6 090