Čas na serveru 08:43:40

František Guldan
Objekt

Id: 393407

Objekt

  •  / Objekt / František Guldan
  •  / Objekt / František Guldan
  •  / Objekt / František Guldan
  •  / Objekt / František Guldan

kombinovaná technika, koláž/plátno, rozměr 92,5 x 75 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, olištováno, nalomený rám (viz foto)

zobrazeno: 1928x

Vyvolávací cena:

3 002