Čas na serveru 12:36:23

František Hála
Při orbě

Id: 1743

Při orbě

  •  / Při orbě / František Hála
  •  / Při orbě / František Hála
  •  / Při orbě / František Hála

olej/plátno, rozměr 75 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno 1945, věnování, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4889x

Vyvolávací cena:
1 200

13 500

Příhozy: 59