Čas na serveru 03:44:37

František Havránek - Zimmerhansl
Hrad Bítov

Id: 44001

Hrad Bítov

  •  / Hrad Bítov / František  Havránek - Zimmerhansl

olej/plátno, rozměr 57 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno 28, drobně poškozena malba, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2129x

Vyvolávací cena:
1 800

2 900