Čas na serveru 19:32:48

František Havránek - Zimmerhansl
Lesní balvany

Id: 51601

Lesní balvany

  •  / Lesní balvany / František  Havránek - Zimmerhansl

kombinovaná technika/papír, rozměr 68 x 58 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1793x

Vyvolávací cena:
800

1 400