Čas na serveru 02:44:14

František Havránek - Zimmerhansl
Nad řekou

Id: 256

Nad řekou

  •  / Nad řekou / František  Havránek - Zimmerhansl

olej/plátno, rozměr plátna 60 x 77 cm, signováno vpravo dole, datováno 1923, kvalitní pastózní malba, řezbovaný rám,drobné oděrku na rámu

zobrazeno: 2557x

Vyvolávací cena: