Čas na serveru 03:12:53

František Hladík
Akt díkvy s vějířem

Id: 26202

Akt díkvy s vějířem

  •  / Akt díkvy s vějířem / František Hladík

olej/plátno, rozměr 54 x 44 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, majitelem zakoupeno na aukci v Mikulanské ulici v roce 1950

zobrazeno: 2483x

Vyvolávací cena:

14 500