Čas na serveru 04:50:24

František Hladík
Akt před zrcadlem

Id: 61404

Akt před zrcadlem

  •  / Akt před zrcadlem / František Hladík

olej/plátno, rozměr 71 x 64 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2400x

Vyvolávací cena:

24 000