Čas na serveru 02:49:01

František Hladík
Akt před zrcadlem

Id: 61404

Akt před zrcadlem

  •  / Akt před zrcadlem / František Hladík

olej/plátno, rozměr 71 x 64 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2072x

Vyvolávací cena:

24 000