Čas na serveru 03:38:42

František Hladík
Kapří tůň

Id: 172202

Kapří tůň

  •  / Kapří tůň / František Hladík

olej/plátno, rozměr 38 x 55,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2344x

Vyvolávací cena:
2 800

12 500