Čas na serveru 10:34:10

František Hladík
Po koupání

Id: 154

Po koupání

  •  / Po koupání / František Hladík

olej/plátno, rozměr plátna 53 x 68,5 cm, signováno PD, původní stav, rám drobně poškozen, obraz nutno čistit

zobrazeno: 5115x

Vyvolávací cena:
12 000

35 100