Čas na serveru 02:56:15

František Hladík
Podzimní krajina

Id: 1195

Podzimní krajina

  •  / Podzimní krajina / František Hladík

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4419x

Vyvolávací cena:

7 500