Čas na serveru 03:33:04

František Hladík
Předjaří na Českomoravské vysočině

Id: 629

  •  / Předjaří na Českomoravské vysočině / František Hladík

olej/plátno/karton, rozměr plátna 27 x 36 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, velmi zdobná adjustace, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 2570x

Vyvolávací cena:

25.11.2013, 20:10:00

23.11.2013 18:05 6 500 Kč