Čas na serveru 14:25:31

František Hladík
Při koupeli

Id: 225201

Při koupeli

  •  / Při koupeli / František Hladík

olej/plátno, rozměr plátna 53 x 68,5 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 1489x

Vyvolávací cena:

38 000

Příhozy: 53