Čas na serveru 03:17:37

František Hlavica
Dívka v kroji

Id: 36704

Dívka v kroji

  •  / Dívka v kroji / František Hlavica

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 16 cm, signováno vpravo dole, datováno 1924, na malbě drobné tečky, zaskleno paspartováno

zobrazeno: 1422x

Vyvolávací cena: