Čas na serveru 16:46:47

František Hlavica
Prosba

Id: 26106

Prosba

  •  / Prosba / František Hlavica

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 62,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1911, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3363x

Vyvolávací cena:

16 023

Příhozy: 61