Čas na serveru 00:55:59

František Hlavica
Západ slunce

Id: 36702

Západ slunce

  •  / Západ slunce / František Hlavica

akvarel/papír, velikost malby 12,5 x 18,5 cm, signováno vpravo dole včetně věnování, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2120x

Vyvolávací cena:

1 200