Čas na serveru 15:46:25

František Hodonský
Čeření

Id: 477802

Čeření

  •  / Čeření / František Hodonský

akryl/plátno, rozměr 110 x 140 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno, získáno z ateliéru autora

zobrazeno: 1136x

Vyvolávací cena:
12 000

92 000

Účastníci: 20

Příhozy: 84