Čas na serveru 12:10:35

František Hodonský
Krajina tvarů

Id: 455001

Krajina tvarů

  •  / Krajina tvarů / František Hodonský

olej/plátno, rozměr 125 x 145 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, vznik 1990, publikováno v monografii František Hodonský str. 128, vyd. galerie Dolmen, Praha 2010

zobrazeno: 9557x

Vyvolávací cena:
15 000

130 000

Příhozy: 85