Čas na serveru 08:10:16

František Hodonský
Podzimní břehy

Id: 197512

Podzimní břehy

  •  / Podzimní břehy / František Hodonský

litografie/papír, rozměr listu cca 69,5 x 50 cm, ve spodní části značeno, číslováno, popsáno a datováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1001x

Vyvolávací cena:
1 200

2 800