Čas na serveru 21:26:13

František Hodonský
Povodeň

Id: 449701

Povodeň

  •  / Povodeň / František Hodonský

olej/plátno, rozměr 105 x 180 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, olištováno, publikováno v autorově monografii Hodonský, vyd. Galerie Dolmen v roce 2010 na str. 146 - 147

zobrazeno: 12298x

Vyvolávací cena:
15 000

105 000

Příhozy: 82