Čas na serveru 05:50:09

František Hodonský
Stoupající vody

Id: 477805

Stoupající vody

  •  / Stoupající vody / František Hodonský

akryl/plátno, rozměr 110 x 140 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, olištováno, publikováno v knize František Hodonský, str. 168, na zadní straně popisky z výstav (viz foto), získáno z ateliéru autora

zobrazeno: 1023x

Vyvolávací cena:
16 000

235 000

Příhozy: 115