Čas na serveru 06:04:48

František Hodonský
Vakuum

Id: 477803

Vakuum

  •  / Vakuum / František Hodonský

olej/plátno, rozměr 140 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, olištováno, získáno z ateliéru autora, publikováno v knize František Hodonský, str. 137

zobrazeno: 5966x

Vyvolávací cena:
15 000

100 000

Příhozy: 64