Čas na serveru 14:43:39

František Hodonský
Vodní hrady

Id: 477804

Vodní hrady

  •  / Vodní hrady / František Hodonský

olej/plátno, rozměr 125 x 150 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno, publikováno v knize František Hodonský, str. 151, získáno z ateliéru autora

zobrazeno: 2025x

Vyvolávací cena:
16 500

105 000

Příhozy: 73