František Hodonský
Z Máchova údolí
Id: 504602
kombinovaná technika, akryl/olej/plátno, rozměr 120 x 102 cm, značeno vpravo dole, rámováno, datováno a popsáno na zadní straně
zobrazeno: 3197x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
42 000 Kč
2024,05-1,13,21,19,00
minimální příhoz 1 000 Kč