Čas na serveru 22:05:24

František Hodonský
Z Máchova údolí

Id: 504602

Z Máchova údolí

  •  / Z Máchova údolí / František Hodonský

kombinovaná technika, akryl/olej/plátno, rozměr 120 x 102 cm, značeno vpravo dole, rámováno, datováno a popsáno na zadní straně

zobrazeno: 4324x

Vyvolávací cena:
15 000

82 000