Čas na serveru 12:21:32

František Hofman
Portrét dívky

Id: 191001

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / František Hofman

malba/plátno/karton, rozměr 41,5 x 31,5 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1380x

Vyvolávací cena:

1 700