Čas na serveru 14:54:26

František Holoubek
Konopiště

Id: 145509

Konopiště

  •  / Konopiště / František Holoubek

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, singováno, popsáno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2415x

Vyvolávací cena:

2 600