Čas na serveru 08:36:28

František Holoubek
Lesní partie

Id: 1096

Lesní partie

  •  / Lesní partie / František Holoubek

olej/karton, rozměr 72 x 50 cm, signováno uprostřed dole F. HOLOUBEK, datováno 1916, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2076x

Vyvolávací cena:

3 600