Čas na serveru 09:24:50

František Hořava
Dívčí akt

Id: 305808

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / František  Hořava

patinovaná bronzová plastika, celková výška 24 cm, výška podstavce 35, cm, značeno a datováno ve spodní části sochy, původní starý odlitek, lehce uvolněný podstavec

zobrazeno: 1068x

Vyvolávací cena:

12 500