Čas na serveru 03:55:07

František Hořava
Spolu

Id: 340

Spolu

  •  / Spolu / František  Hořava
  •  / Spolu / František  Hořava
  •  / Spolu / František  Hořava
  •  / Spolu / František  Hořava

olej/ plátno, rozměr plátna 75 x 59,5 cm, signováno vlevo dole, vzácně se vyskytující olejomalba významného brněnského sochaře, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 3309x

Vyvolávací cena:
3 600

3 600

15.5.2013, 21:00:00

15.5.2013 10:26 3 600 Kč