Čas na serveru 11:51:57

František Horejc
Káhira

Id: 290205

Káhira

  •  / Káhira / František Horejc
  •  / Káhira / František Horejc
  •  / Káhira / František Horejc

olej/lepenka, rozměr 35 x 45 cm, značeno a popsáno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 4684x

Vyvolávací cena:
1 100

20 000

Příhozy: 66