Čas na serveru 08:18:02

František Horejc
Plachetnice

Id: 911

Plachetnice

  •  / Plachetnice / František Horejc

olej/plátno, rozměr plátna 35 x 50 cm, signováno vpravo dole Horejc Fr., lehce zažloutlý lak, krakeláž na malbě, novodobě rámováno

zobrazeno: 2389x

Vyvolávací cena:
4 700

6 000