Čas na serveru 14:20:43

František Horký
Petřínská imprese

Id: 166707

Petřínská imprese

  •  / Petřínská imprese / František Horký

olej/lepenka, rozměr 42 x 33 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1910, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1106x

Vyvolávací cena:

11 000