Čas na serveru 03:39:45

František Horký
Rozkvetlá louka

Id: 56401

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / František Horký

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 2313x

Vyvolávací cena: