Čas na serveru 09:12:34

František Horký
U ohníčku

Id: 243702

U ohníčku

  •  / U ohníčku / František Horký

olej/plátno, rozměr 45 x 45 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, volně loženo, drobné oděrky v malbě, stav viz foto, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

zobrazeno: 2168x

Vyvolávací cena:
800