Čas na serveru 02:26:07

František Horký
Zámecké schody

Id: 46204

Zámecké schody

  •  / Zámecké schody / František Horký

olej/plátno, rozměr 49 x 59 cm,signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1980x

Vyvolávací cena:

2 100