Čas na serveru 09:54:48

František Horký
Zámecké schody

Id: 46204

Zámecké schody

  •  / Zámecké schody / František Horký

olej/plátno, rozměr 49 x 59 cm,signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2332x

Vyvolávací cena:

2 100