Čas na serveru 02:41:16

František Horký
Žně

Id: 174505

Žně

  •  / Žně / František Horký
  •  / Žně / František Horký
  •  / Žně / František Horký

olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1037x

Vyvolávací cena:
1 200

3 100